Kosar Physiotherapy Clinic

کلینیک فیزیوتراپی کوثر

دکتر سید محمدرضا طباطبایی

منوآل تراپی
منوآل تراپی
بیوفیدبک
بیوفیدبک
لیزر تراپی
لیزر تراپی
مگنت تراپی
مگنت تراپی
سوزن خشک
سوزن خشک
هایتون تراپی
هایتون تراپی
دیپ اوسیلیشن
دیپ اوسیلیشن
مجهز ترین کلینیک اهواز

خدمات کلینیک کوثر

 توانبخشی نقش به سزایی در اتقاء سطح سلامت جامعه دارد و با ماشینی تر شدن زندگی و افزایش سن جامعه هر روز این نقش پررنگ تر می شود.
فیزیوتراپیست با استفاده از عوامل فیزیکی شامل گرما ، سرما ، تحریک الکتریکی و تکنیک های دستی به درمان بیماری های ارتوپدی ، نرولوژی ، روماتولوژی ، آسیب های ورزشی و غیره می پردازد که در این میان نقش متدهای جدید مانند لیزر درمانی ، مگنت تراپی ، سوزن خشک ، هایتون تراپی ، دیپ اوسیلیشن و … ویژه و برجسته است.
در کلینیک فیزیوتراپی کوثر اهواز به مدد به روزترین دستگاهها و وسایل فیزیوتراپی و سالها دانش و تجربه به مراجعان و بیماران عزیز ارائه خدمت می گردد.
اگر به دنبال بهره مندی از بهترین خدمات فیزیوتراپی در اهواز هستید ما در کلینیک فیزیوتراپی کوثر با بهره گیری از کادر مجرب و تجهیزات پیشرفته و رعایت کلیه اصول بهداشتی، تجربه چندین ساله خود را در جهت بهبود آسبب های عضلانی، اسکلتی و مفصلی از جمله کمر درد، زانو درد، دردها و آسیب های ناحیه گردن و شانه و سایر بخش های بدن را از طریق توانبخشی و تکنیک های فیزیوتراپی بهبود بخشیم. همچنین با توجه به میزان آسیب دیدگی می‌توان از انواع تکنیک های فیزیوتراپی و مدالیته ها استفاده کرد. لازم به ذکر است که درمان با روش‌های منوآل و دستی در این مرکز توسط بهترین تراپیست ها انجام می شود.
کلینیک فیزیوتراپی کوثر با ارائه برنامه منظم درمانی و همچنین استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، بهترین درمان ممکن را به شما ارائه می‌دهد تا بتوانید هر چه زودتر به زندگی عادی خود بازگردید.

بهترین کلینیک فیزیوتراپی چه ویژگی دارد؟

تکامل علم فیزیوتراپی توامان با پیشرفت تکنولوژی ساخت تجهیزات فیزیوتراپی سبب شده تا در سال‌های اخیر شاهد معیارهای جدیدی برای رتبه بندی مراکز درمانی و همچنین کلینیک‌ های فیزیوتراپی باشیم. ابزارها و دستگاه های تخصصی و پیشرفته زمانی مثمر ثمر است که بهترین دکتر فیزیوتراپیست به نحو احسن در جهت تشخیص و درمان بیمار مورد استفاده قرار دهد. 
همچنین فیزیوتراپی در منزل و کلینیک یکی از ارکان مهم علوم پزشکی و توانبخشی است که نقش مهمی در ارتقا سطح سلامت جامعه دارد. متخصص فیزیوتراپی از مدالیته های درمانی همچون منوال تراپی ، مگنت تراپی ، لیزر تراپی و تمرین درمانی برای کمک به بهبود شرایط بیماران کمک می کند. از آنجایی که بسیاری از بیماران نیازمند خدمات فیزیوتراپی درگیر مشکلات حرکتی می شوند فیزیوتراپی در منزل برای این افراد بسیار ارزشمند است. فیزیوتراپی در منزل در بیماران با بیماری های مغز و اعصاب مانند سکته مغزی و ام اس و بیمارانی که به تازگی جراحی های ارتوپدی انجام داده اند بسیار مناسب است. ارائه خدمات فیزیوتراپی با ویژگی های ذیل بسیار کلیدی خواهد بود:

استفاده از پیشرفته‌ ترین دستگاه‌ ها
کادری متشکل از بهترین فیزیوتراپیست‌ها
استفاده از تجهیزات توانبخشی رباتیک
بهره‌گیری از به‌روزترین یافته‌های علمی در درمان بیماران
کلینیک فیزیوتراپی کوثر در اهواز

روش های درمان بیماران

درمان بدون جراحی
درمان بدون جراحی

به کمک متخصص مجرب کلینیک کوثر درد خود را با ماساژ درمانی بدون عمل جراحی تهاجمی برطرف کنید.

تجهیزات پیشرفته
تجهیزات پیشرفته

کلینیک فیزیوتراپی کوثر مجهز به انواع دستگاه های الکتروتراپی و مکانوتراپی مدرن و بروز می باشد.

فیزیوتراپی ورزشی
فیزیوتراپی ورزشی

منوال تراپی روشی موثر در کاهش درد، استرس و فشار عضلانی می باشد که روند بهودی را تسریع می بخشد.

کلینیک فیزیوتراپی کوثر اهواز
برای دریافت نوبت اطلاعات خود را وارد کنید.